Linteo Baby Telové mlieko s Bio nechtíkom lekárskym 250 ml

Linteo Baby Telové mlieko s Bio nechtíkom lekárskym 250 ml

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detská kozmetika
Dodavateľ:Linteo Baby
Cena:2.51 €

Detské mlieko špeciálne vyvinuté pre jemnú detskú pokožku. Dokonale zvláčňuje a chráni. Neobsahuje parabény, farbivá, parfumy ani PEG emulgátory. Prirodzená vôňa vďaka prírodným zložkám a bezalergénny pafemaci. Nezanecháva mastný povrch. Obsahuje prírodné certifikovaný BIO nechtíkový exktrakt, oleja z jadier mandlí a marhúľ, silice z byliniek rozmarínu, levandule a tymiánu a vitamín E, ktorý chráni detskú pokožku pred zaparením. Objem 250ml.


 • Töpfer Mini set
  Töpfer Mini set

  Súprava obsahuje: Balzam proti chladu a vetru 25 ml + Pleťový krém 25 ml + Krém proti zapareniu 25 ml. Použitie: Pre všetky typy pokožky Balzam proti chladu a vetru 25 ml Dokonale chráni detskú pokožku pred chladom, vetrom a..

  5.78 €
 • Trudi Baby Detské čistiace hydratačné mlieko s peľovým extraktom (250 ml)
  Trudi Baby Detské čistiace hydratačné mlieko s peľovým extraktom (250 ml)

  Zvlhčujúce a hydratačné mlieko s peľovým extraktom je ideálne pre čistenie citlivej pokožky dieťaťa. Zanecháva pokožku jemnú a hydratovanú. Mlieko možno používať každý deň, nie je mastné a nemusí sa oplachovať...

  5 €
 • Trudi Baby Dojčenský ochranný krém s včelím voskom a oxidom zinočnatým (100 ml)
  Trudi Baby Dojčenský ochranný krém s včelím voskom a oxidom zinočnatým (100 ml)

  Trudi dojčenský ochranný krém s včelím voskom a oxidom zinočnatým je ideálny obzvlášť pri prebaľovaní. Zabraňuje popraskaniu, podráždeniu a sčervenaniu pokožky v oblasti slabín. V tejto oblasti pokožka prichádza do..

  3.6 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt