Linteo Baby Vlhčené obrúsky 6x70 ks Economy pack

Linteo Baby Vlhčené obrúsky 6x70 ks Economy pack

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Dom a záhrada
Dodavateľ:Linteo Baby
Cena:5.05 €

Vlhčené obrúsky sú skvelým pomocníkom pri starostlivosti o Vaše dieťatko. Ekonomické balenie. Sú napustené ošetrujúcim mliekom s výťažkom z aloe vera. Chráni pred zapareninami a navyše dokonale čistí a zjemňuje pokožku Vašich najmenších. Neobsahujú parabény ani PEG emulgátory. Kusov v balení 6x70. Dermatologicky testované. Bez alkoholu, udržujú prirodzené PH.


 • Bella Happy Čistiace obrúsky aloe vera sensitive 4x56ks
  Bella Happy Čistiace obrúsky aloe vera sensitive 4x56ks

  Vlhčené obrúsky aloe vera sensitive s prírodnými proteínmi z hodvábu čistia a zvlhčujú detskú pokožku. Výťažky z bavlny pokožku chráni a zmierňujú jej podráždenie. Neutrálne pH 5,5 našich obrúskov zabezpečuje..

  4.33 €
 • SMILE Vlhčené obrúsky Bambus Horský Plesnivec 2x15 ks
  SMILE Vlhčené obrúsky Bambus Horský Plesnivec 2x15 ks

  Vlhčené obrúsky s prírodnými výťažkami bambusu a horského plesnivca 15 ks Vyrobené na báze prírodných rastlinných extraktov Neobsahujú alkohol Neutrálne pH Extrakt získavaný z listov bambusu obsahuje aktívne látky,..

  1.14 €
 • SMILE Vlhčené obrúsky Granátové jablko biely čaj 2x15 ks
  SMILE Vlhčené obrúsky Granátové jablko biely čaj 2x15 ks

  Vlhčené obrúsky s prírodnými výťažkami Granátového jablka a bieleho čaju 15ks Vyrobené na báze prírodných rastlinných extraktov Neobsahujú alkohol Neutrálne pH Extrakt granátového jablka efektívne hydratuje a..

  1.14 €
 • Baby Dove Sensitive Moisture vlhčené obrúsky 50 ks
  Baby Dove Sensitive Moisture vlhčené obrúsky 50 ks

  Potrebujete očistiť bábätko rýchlo, ale dôkladne? Doma alebo na cestách? Vyskúšajte jednoduché a účinné riešenie od novinky Baby Dove, ktoré sa postará o Vaše bábätko, či už pri výmene plienok či každodenných..

  2.3 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt