Little Tikes detský hrad

Little Tikes detský hrad

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Little Tikes
Cena:281.9 €

Pozývame všetkých do sveta drakov, princezien a statočných rytierov! Detský hrad Little Tikes uchváti každé dieťatko. Pozývame všetkých do sveta drakov, princezien a statočných rytierov! Detský hrad Little Tikes uchváti každé dieťatko: -s realistickú kamennou fasádou a vyhliadkovou vežou s plošinou. domček má tajný východ otváracie dvere sklizavku a krb, ktorý je vo vnútri hradu Hračky Na záhradu značky Little Tikes vynikajú vysokou kvalitou materiálu, ktorý je stálofarebný a vydrží na záhrade dlhé roky. INFORMÁCIE O DOPRAVE: Jedná sa o nadrozmerný produkt. Doba dodania sa môže líšiť v rozsahu jedného týždňa.  


 • Little Tikes drevený domček
  Little Tikes drevený domček

  Drevený domček s plastovou strechou sa stane obľúbeným miestom vašich deti. Nielenže skvele vyzerá, ale ponúka toľko možností hry, že v ňom deti budú nadšene tráviť hodiny a hodiny. Originálna kombinácia dreva a..

  195.9 €
 • Little Tikes Hrací domček s preliezačkou a šmýkačkou
  Little Tikes Hrací domček s preliezačkou a šmýkačkou

  Hracie centrum so šmýkačkou vhodné pre najmenšie deti od 1,5 do 4 rokov. Malé bezpečné schodíky Poštová schránka u vstupe na plošinu Ideálne na doma, vhodné aj na záhradu Úkryt pod plošinou a šmýkačkou Vek:..

  68.49 €
 • Little Tikes Magický domček so zvončekom
  Little Tikes Magický domček so zvončekom

  Magický záhradný detský domček s funkčným zvončekom zaujme každé dieťa. V domčeku nájdete varič, telefón alebo schránku na listy a samozrejme otváracie dvere i okná. Kvalitné prevedenie značky Little Tikes. Vhodné pre..

  181.4 €
 • Little Tikes Záhradná chatka - prírodný
  Little Tikes Záhradná chatka - prírodný

  Krásna štýlová chatka sa stane ozdobou každej záhrady. Moderné okná, klenutý rám dverí, tehlové detaily domčeku a červená šindľová strecha pôsobí veľmi autenticky. Na vaše ratolesti v domčeku čaká množstvo..

  118.2 €
 • Smoby Domček My House
  Smoby Domček My House

  Moderné domček na záhradu z kvalitného plastu. Stabilné steny, okná s otváracími okenicami, otváracie dvere s funkčným zámkom. Elektronický zvonček. Ochrana proti UV žiareniu. Vďaka svojej výške 135 cm vhodný aj pre..

  219.9 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt