Little Tikes drevený domček

Little Tikes drevený domček

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Little Tikes
Cena:195.9 €

Drevený domček s plastovou strechou sa stane obľúbeným miestom vašich deti. Nielenže skvele vyzerá, ale ponúka toľko možností hry, že v ňom deti budú nadšene tráviť hodiny a hodiny. Originálna kombinácia dreva a plastu. Vďaka truhlíka na okne je možné domček skrášliť kvetinami. Územie majiteľov domu jasne vymedzuje plôtik. Otváracie dvierka s otvorom na listy. Predné okno s okenicami, ktoré sa otvárajú a zatvárajú. Na prednom okne je zavesený kvetináč na kvetiny. Drez s kohútikom. Vlisovaná ovládacia časť rúry s funkčnými gombíkmi. Dosť veľký, aby si vo vnútri mohlo hrať viac detí. Základ tvorí 5 drevených panelov, ostatné časti sú vyrobené z kvalitného Little Tikes plastu. Vyrobený z dreva čínskeho cédru, odolný proti poveternostným podmienkam, nevyžaduje žiadne ošetrenie.   Rozmer balenia: 99,4 × 43,6 × 138,7 cm. INFORMÁCIE O DOPRAVE: Jedná sa o nadrozmerný produkt. Doba dodania sa môže líšiť v rozsahu jedného týždňa.


 • Little Tikes drevený domček
  Little Tikes drevený domček

  Drevený domček s plastovou strechou sa stane obľúbeným miestom vašich deti. Nielenže skvele vyzerá, ale ponúka toľko možností hry, že v ňom deti budú nadšene tráviť hodiny a hodiny. Originálna kombinácia dreva a..

  195.9 €
 • Little Tikes Hrací domček s preliezačkou a šmýkačkou
  Little Tikes Hrací domček s preliezačkou a šmýkačkou

  Hracie centrum so šmýkačkou vhodné pre najmenšie deti od 1,5 do 4 rokov. Malé bezpečné schodíky Poštová schránka u vstupe na plošinu Ideálne na doma, vhodné aj na záhradu Úkryt pod plošinou a šmýkačkou Vek:..

  68.49 €
 • Little Tikes Magický domček so zvončekom
  Little Tikes Magický domček so zvončekom

  Magický záhradný detský domček s funkčným zvončekom zaujme každé dieťa. V domčeku nájdete varič, telefón alebo schránku na listy a samozrejme otváracie dvere i okná. Kvalitné prevedenie značky Little Tikes. Vhodné pre..

  181.4 €
 • Little Tikes Záhradná chatka - prírodný
  Little Tikes Záhradná chatka - prírodný

  Krásna štýlová chatka sa stane ozdobou každej záhrady. Moderné okná, klenutý rám dverí, tehlové detaily domčeku a červená šindľová strecha pôsobí veľmi autenticky. Na vaše ratolesti v domčeku čaká množstvo..

  118.2 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt