Lovela Aviváž 2L

Lovela Aviváž 2L

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Lovela
Cena:3.6 €

Lovela Aviváž 2 l Univerzálna aviváž 2 l má špeciálne vyvinuté hypoalergénne zloženie, ktoré je vhodné pre osoby s extra citlivou pokožkou, trpiace alergiami a deti už od narodenia. Klinicky testované. Určenie: univerzálna Objem: 2 l Špeciálne vyvinuté hypoalergénne zloženie pre extra citlivú a detskú pokožku a pre osoby, ktoré trpia alergiami a podráždením, spôsobené agresívnymi pracími prostriedkami. Zamerané pre deti už od 1. dňa života. Dermatologicky testované. Doporučené Ústavom pre starostlivosť o matku a dieťa v Prahe - Podolí a Združením Deťom zdravie - združenie pre pomoc deťom trpiacim alergiami. Neobsahuje optické zosvetľovače, enzýmy, umelé farbivá ani alergény. Dobre sa vyplachuje pri pracom procese žmýkania. Príjemná neutrálna vôňa.


 • HiPP Babysanft Vlhčený Toaletný Papier Ultra Sensitive, 50 ks
  HiPP Babysanft Vlhčený Toaletný Papier Ultra Sensitive, 50 ks

  Veľmi jemný vlhčený toaletný papier s obsahom neparfumovaného čistiaceho mlieka, určený na ČISTENIE citlivej pokožky. Jedinečná textúra vlhčeného toaletného papiera umožňuje jeho plnú rozpustnosť vo vode, môžete ho..

  2.33 €
 • HiPP Detské čistiace vlhčené obrúsky 56ks
  HiPP Detské čistiace vlhčené obrúsky 56ks

  HiPP Babysanft Čistiace vlhčené obrúsky 56 ks Obrúsky sú veľmi jemné k pokožke - sú napustené jemným pleťovým mliekom, ktoré obsahuje výťažok z BIO mandľového oleja. Vhodné aj na tvár a ruky, pretože nie sú..

  1.75 €
 • HiPP Detské čistiace vlhčené obrúsky 2x56ks
  HiPP Detské čistiace vlhčené obrúsky 2x56ks

  HiPP Babysanft Čistiace vlhčené obrúsky 2x56ks s   jemnými vláknami. Jemné vlákna majú obzvlášť jemnú textúru, ktorá umožňuje mimoriadne šetrné očistenie pokožky vďaka svojej vysokej absorpčnej schopnosti. Nie je..

  3.05 €
 • Persil Prášok Expert Sensitive, 40praní, 2,8 kg
  Persil Prášok Expert Sensitive, 40praní, 2,8 kg

  Persil Prášok Expert Sensitive je skvelou voľbou pre jemné pranie deťom. Balenie obsahuje množstvo na 40 praní. Váha balenia je 2,8 kg...

  7.24 €
 • Lovela Gél biela 4,7 L 50 pracích dávok
  Lovela Gél biela 4,7 L 50 pracích dávok

  Lovela gél na bielu bielizeň 4,7 l Prací prostriedok na biele prádlo pre starostlivé mamičky. Dokonale vyperie a rozjasní biele prádlo, ale zároveň zostáva veľmi šetrný k citlivej detskej pokožke. Počet pracích dávok:..

  10.16 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt