Mindok SMART - Angry Birds: Stavenisko

Mindok SMART - Angry Birds: Stavenisko

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Mindok
Cena:12.2 €

Angry Birds Stavenisko je hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Postavte pevnosť pre ošípané a dobite svet! Táto logická hra založená na princípoch obľúbených hier z radu SMART poriadne potrápi váš mozog. • Umiestnite 4 herné dieliky na stavenisko tak, aby bola vidieť len niektoré ošípané. • Čas od času sa ukáže aj jeden z nahnevaných vtákov! • Táto hra z radu SMART games pre jedného hráča od 7 rokov je rozhodne väčšia výzva, ako sa na prvý pohľad zdá.


 • Mindok Karneval lienok
  Mindok Karneval lienok

  Lienky sa tešia na karneval a pomocou magnetických noštekov si navzájom menia farebné bodky. Kto bude na karnevale skôr lienky alebo maškrtné mravce. V tejto hre si precvičíte dobrú pamäť, šikovné ruky, tímovú prácu a..

  22.2 €
 • Mindok Zvieratká na palubu!
  Mindok Zvieratká na palubu!

  Zábavná detská hra so zvieratkami. Nikto nechce zostať na brehu. Ale zmestia sa na plť všetci? Áno alebo nie? Hlasujte tajne. Tvrdíte, že nie? Na plť sa musia zmestiť všetci. Čas beží! V tejto hre si precvičíte odhadovanie..

  21.8 €
 • Mindok Mmm ....
  Mindok Mmm ....

  V tejto kooperatívnej hre ukážte v úlohe myšiaka kocúrovi, kto je skutočným kráľom špajze. Hoďte kockou, umiestnite ich na zodpovedajúceho sústa a zhromaždite všetko jedlo skôr, než vám lúpežnú výpravu prekazí..

  19.6 €
 • Days of Wonder Ticket to Ride Junior
  Days of Wonder Ticket to Ride Junior

  Všetci nastupovať, vyrážame na PRVÚ JAZDU s Ticket to Ride! Urobte svoje prvé kroky do sveta Ticket to Ride s Ticket to Ride Junior! Zbierajte karty rôznych farieb a použite ich pre vyslanie vašich vlakov na železničnej trate,..

  37.7 €
 • Dino Bludisko spoločenská hra
  Dino Bludisko spoločenská hra

  S Bludišťákmi sa pri hľadaní tej pravej rodinnej zábavy rozhodne nestratíte. Usporiadajte si doma vlastnú zábavnú súťaž tímov v štýle obľúbeného televízneho programu Bludisko. Pretiahnite svaly a roztočte mozgové..

  13.55 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt