PUKY Z2 červená

PUKY Z2 červená

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:PUKY
Cena:172.9 €

Technické dáta: Rám - oceľový Geometria rámu vyvinutá pre ergonomický posed dieťaťa Znížený pre deti pohodlný nástup Predná vidlica s predsadenou geometriou pre jednoduché zvládanie prekážok a pre lepšiu stabilitu Hliníkové dvojstenné ráfiky Čelusťová predná brzda - Cantilever Páka brzdy má nastaviteľnú vzdialenosť od riadidiel Zadná brzda v náboji (torpédo, pomocou šliapnutia vzad) Hliníkový prevodník + 4 hraná os Plastové blatníky s gumovými koncovkami Hliníkové kľučky krátke Pogumované mäkčené protišmykové pedále Plášte Impact 12x1,75 Náboje v guľôčkových ložiskách Hlavové zloženie v guľôčkových ložiskách Nastaviteľná výška sedla a riadidiel Talianske gélové sedlo posuvné Reťaz s hladkým chodom Ochranný plastový kryt prevodníka a reťaze Nárazu odolný náter Odrazky Ochranný kryt riadidiel Bezpečnostné koncovky na riadidlách Plastová ochrana hrany predného nárazníka Zvonček Vlajočka


 • PUKY Z2 oceánska modrá
  PUKY Z2 oceánska modrá

  Technické dáta: Rám - oceľový Geometria rámu vyvinutá pre ergonomický posed dieťaťa Znížený pre deti pohodlný nástup Predná vidlica s predsadenou geometriou pre jednoduché zvládanie prekážok a pre lepšiu..

  163.2 €
 • Dino Bikes Dievčenský bicykel Barbie 16
  Dino Bikes Dievčenský bicykel Barbie 16

  Parádny detský bicykel s Barbie v jedinečnom dievčenskom dizajne vašu malú princeznú očarí na prvý pohľad. Pri výrobe bol kladený veľký dôraz na bezpečnosť a technické detaily. Bezúdržbové kolesá s oceľovými..

  119.6 €
 • Dino Bikes Chlapčenský bicykel Spiderman 12
  Dino Bikes Chlapčenský bicykel Spiderman 12

  Parádny detský bicykel Spiderman v jedinečnej športovom dizajne vyrazí vášmu malému hrdinovi dych. Pri výrobe bol kladený veľký dôraz na bezpečnosť a technické detaily. Bezúdržbové kolesá s oceľovými ráfikmi sú..

  94.18 €
 • Dino Bikes Chlapčenský bicykel Spiderman 16
  Dino Bikes Chlapčenský bicykel Spiderman 16

  Parádny detský bicykel Spiderman v jedinečnej športovom dizajne vyrazí vášmu malému hrdinovi dych. Pri výrobe bol kladený veľký dôraz na bezpečnosť a technické detaily. Bezúdržbové kolesá s oceľovými ráfikmi sú..

  119.6 €
 • Dino Bikes Chlapčenský bicykel Avengers 16
  Dino Bikes Chlapčenský bicykel Avengers 16

  Skvelý bicykel Avengers má prepracovaný dizajn, ktorý bicyklu prepožičiava športový vzhľad. Bicykel má oceľové ráfiky 16..

  119.6 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt