Panda Detské prebaľovacie podložky 10 ks

Panda Detské prebaľovacie podložky 10 ks

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:Panda
Cena:2.55 €

Vonkajšiu časť podložky chráni vodeodolné povoskované plátno. Podložky zaisťujú perfektnú ochranu dieťaťa pri vymieňaní plienok - najmä na cestách či na prechádzke. Tiež slúžia ako dodatočná ochrana v detskej postieľke. Ak sa podložka neušpiní možno ju opakovane použiť. Zaisťujú ideálnu ochranu pred znečistením pri výmene plienok.


 • Keeeper Prebaľovacia podložka Winnie the Pooh & Friends, biela
  Keeeper Prebaľovacia podložka Winnie the Pooh & Friends, biela

  Mäkká prebaľovacia podložka, vyrobená z umelej hmoty a vyplnená molitanom. Vďaka dvom vrstvám bezpečnej fólie z PVC je nepremokavá a možno ju ľahko umývať. Výplň tvorí molitan s hrúbkou 2 mm, vďaka ktorému je podložka..

  14.51 €
 • DIAGO Prebaľovacia podložka a taška 2v1
  DIAGO Prebaľovacia podložka a taška 2v1

  Prebaľovacia podložka a taška na prebaľovacie potreby - 2v1 Box na vlhčené obrúsky, vrecko na plienky a krém Možno pripevniť na kočík Farba - šedá / oranžové detaily Možno zložiť jednou rukou! Materiál: Vysoko kvalitný..

  29.05 €
 • Lodger Poťah na prebaľovaciu podložku - sivý
  Lodger Poťah na prebaľovaciu podložku - sivý

  Changer je veľmi praktický doplnok k prebaľovacej podložke, ktorá je studená a nepríjemná na dotyk. Je dostatočne mäkký, aby sa na neho mohlo položiť dieťa počas prebaľovania a obliekania. Super absorbujúci a veľmi mäkký..

  18.15 €
 • Helmi BABY prebaľovacia podložka 58x90cm, 6ks
  Helmi BABY prebaľovacia podložka 58x90cm, 6ks

  Hypoalergénna, multifunkčná detská podložka. Mäkká, absorpčná horná vrstva a vodotesný podklad. - Vyvinuté spoločne s Fínskou Federáciou Astmy a Alergie - Nordic SWAN ecolabeled - Rozmery 58x60 cm / 58x90 cm..

  7.2 €
 • Candide Prebaľovacia podložka s poťahom Happy Dreams
  Candide Prebaľovacia podložka s poťahom Happy Dreams

  Prebaľovacia podložka Happy Dreams je pohodlná a krásne zdobená. Udržuje dieťatko v bezpečí počas prebaľovania. Skladá sa z umývateľného mäkkého velúrového poťahu a vnútorného mäkkého hubovitého matraca. Poťah sa..

  36.46 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt