STORE !T Úložný box s vekom - slon

STORE !T Úložný box s vekom - slon

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:STORE !T
Cena:8.69 €

Praktický úložný box do detských izbičiek, ale je vhodný aj pre použitie kdekoľvek v domácnosti. Box je z netkanej textílie a vyzerá veľmi atraktívne, takže ho nemusíte nikde schovávať. Naopak do tohto praktického boxu schováte detské hračky, odevy, knižky, proste všetko, čo chcete mať stále po ruke, ale upratané.


 • KIS Úložný box Psíci, 6 l
  KIS Úložný box Psíci, 6 l

  Detská izbička sa môže niekedy zmeniť v jedno veľké hračkárstve. Rozhádzané kocky na podlahe, plyšové hračky a bábiky v kúte či rozostavaná stavebnice bez ladu a skladu vás už nemusí trápiť. Prinášame vám skvelé..

  5.42 €
 • LEGO® Storage Lego úložný box tmavo zelený
  LEGO® Storage Lego úložný box tmavo zelený

  Vytvorte deťom z ich izbičke veľkú stavebnicu! Naštosujte gigantické Lego kocky na seba, vedľa seba, cez seba, kombinujte ich s inými veľkosťami ... Záleží len na vašej fantázii a tvorivej nálade. Do boxov schováte všetko,..

  8.69 €
 • LEGO® Storage Lego úložný box červený
  LEGO® Storage Lego úložný box červený

  Vytvorte deťom z ich izbičky veľkú stavebnicu! Naštósujte gigantické Lego kocky na seba, vedľa seba, cez seba, kombinujte ich s inými veľkosťami ... Záleží len na vašej fantázii a tvorivej nálade. Do boxov schováte..

  9.78 €
 • LEGO® Storage Lego úložný box sivý
  LEGO® Storage Lego úložný box sivý

  Vytvorte deťom z ich izbičky veľkú stavebnicu! Naštosujte gigantické Lego kocky na seba, vedľa seba, cez seba, kombinujte ich s inými veľkosťami ... Záleží len na vašej fantázii a tvorivej nálade. Do boxov schováte všetko,..

  18.15 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt