Safari LTD Agama fúzatá

Safari LTD Agama fúzatá

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Safari LTD
Cena:11.89 €

Pridajte si nového maznáčika do zbierky! Figúrka jaštera s hrubou kamienkovou kožou. Rovnako ako ostatné figúrky od firmy Safari Ltd. je aj táto profesionálne tvarovaná a ručne maľovaná. Všetko detailne prepracované. Agama austrálska je denný jašter z čeľade agamovitých, iným názvom Agama fúzatá. Má žlté, svetlo hnedé až hnedočervené sfarbenie. Dosahuje veľkosti až 60 cm. Agama rovnako ako hady vyzlieka svoju kožu, vyzlečeniu celej kože bránia tŕnisté výrastky. Dožíva sa 10- 15 rokov. Safari Ltd. je americká, ekologická firma zameraná na výrobu autentických, ručne maľovaných replík všetkého živého i neživého zo sveta okolo nás. Firma spolupracuje s vedcami a podľa nových vedeckých objavov sú figúrky neustále aktualizované. Ucelenú ponuku replík dopĺňajú pomôcky na pozorovanie prírody. Cieľom Safari Ltd. je, aby ich produkty mali pozitívny vplyv na vzdelávanie dieťaťa v oblasti prírody a jej ochrany.


 • Pet parade súprava s taštičkou
  Pet parade súprava s taštičkou

  Sú ako živí. Sú hraví. Sú zábavní. Sú to havkovia. Přilačte na psíka prstom a on ako zázrakom ožije. Podľa pohybu vášho prsta hýbe hlavou, chvostíkom a chodí. Vezmite vodítko, priložte ho k obojku a vezmite svojho..

  22.49 €
 • Filly Stars kolotoč
  Filly Stars kolotoč

  Povoz svoje Filly koníky na krásnom farebnom kolotoči. Sada obsahuje: Filly koníčka kolotoč zberateľskú kartičku a 1 letáčik Vhodné pre deti od 3 rokov  ..

  23.29 €
 • Schleich Zvieratko - krokodíl
  Schleich Zvieratko - krokodíl

  Presný gumový model zvieratka, ručne maľovaný. Veľmi pekné a precízne spracovanie. Nechajte deti poznávať zvieratká...

  7 €
 • Avengers Titan figúrka - Captain Amerika, 30 cm
  Avengers Titan figúrka - Captain Amerika, 30 cm

  Avengers sa zišli k ďalším veľkým dobrodružstvám v rade Titan Hero Series! Nové figúrky Avenger rozšírili tím klasických obľúbencov, aby posilnili tento už tak skvelý rad. Každá z veľkých figúrok má päť ohýbacích..

  14.78 €
 • MATTEL Minecraft Figúrka Zombie en flammes
  MATTEL Minecraft Figúrka Zombie en flammes

  Pokračuj v budovaní zábavy so sortimentom veľkých Minecraft figúrok vytvorených podľa postáv z videohry. Tvoje obľúbené Minecraft postavy prichádzajú so vzrušujúcimi autentickými funkciami inšpirovanými hrou vrátane..

  9.99 €
 • ANDREU Toys Bábka Babička
  ANDREU Toys Bábka Babička

  Atraktívna bábka zo známeho príbehu...

  6.51 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt