Smoby Domček My House

Smoby Domček My House

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Smoby
Cena:219.9 €

Moderné domček na záhradu z kvalitného plastu. Stabilné steny, okná s otváracími okenicami, otváracie dvere s funkčným zámkom. Elektronický zvonček. Ochrana proti UV žiareniu. Vďaka svojej výške 135 cm vhodný aj pre vyššiu deti. INFORMÁCIE O DOPRAVE: Jedná sa o nadrozmerný produkt. Doba dodania sa môže líšiť v rozsahu jedného týždňa.


 • Buddy Toys Domček FAIRY BOT 1160
  Buddy Toys Domček FAIRY BOT 1160

  domček FAIRY Jednoduchá a rýchla montáž, bez potreby náradia Vyrobené z kvalitných a odolných plastov Ochrana proti UV žiareniu zaisťuje dlhú trvanlivosť farieb Samolepky, ktorými môžete vylepšiť vzhľad domčeka dvere s..

  110.3 €
 • Starplay Záhradný domček Fairy House
  Starplay Záhradný domček Fairy House

  Starplast detský domček New Fairy House svojím vzhľadom pripomína perníkovú chalúpku. Domček pre deti má krásne farebné prevedenie v červeno-žlto-zelených farbách. Vďaka kvalitným a odolným plastom je stavba domčeka..

  87.24 €
 • Buddy Toys Domček MAGICAL červený BOT 1010
  Buddy Toys Domček MAGICAL červený BOT 1010

  Domček MAGICAL Jednoduchá a rýchla montáž, bez potreby náradia Vyrobené z kvalitných a odolných plastov Ochrana proti UV žiareniu zaisťuje dlhú trvanlivosť farieb Dvere s poštovou schránkou, otváracie okná Rozmery 102 x 90..

  90.87 €
 • Bino Kartónový domček - farma
  Bino Kartónový domček - farma

  Kartónový domček na vymaľovanie. Skladací-bez podlahy; bez farieb; návod na zloženie; predtlačené motívy na vonkajších bielych stenách. Motív-farma; veľkosť ca. 88x72x88 cm. Dodávaný rozložený v bielom kartóne s..

  16.69 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt