Stil Batoh anatomický Sweet Horse

Stil Batoh anatomický Sweet Horse

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:Stil
Cena:64.21 €

Ergonomická aktovka je ideálna pre prváčikov a žiakov I. stupňa ZŠ. Batoh má anatomicky tvarovaný chrbtový panel, vďaka ktorému batoh perfektne sedí na chrbte. Široké a mäkké ramenné popruhy sú výškovo nastaviteľné a zaručia pohodlie. Nastaviteľný hrudný pás. Reflexné pásky pre lepšiu viditeľnosť a bezpečnosť dieťaťa za zhoršených svetelných podmienok. Batoh je vyrobený z odolných materiálov a má pevnú konštrukciu. Skladá sa z hlavného vrecka rozdeleného prepážkou a postranných a predného vrecká na zips. K batohu je aj desiatový box zdarma. Špecifikácia: Rozmer batohu: 37 × 32 × 22 cm. Hmotnosť je 1,1 kg.


 • Stil Batoh teen Ethno
  Stil Batoh teen Ethno

  Ergonomické tvarovanie Ergo Air s pohodlným a priedušným polstrovaním. Spevnená výplň vnútri chrbtového panelu pre väčšie pohodlie. Praktická priehradka na notebook v zadnej časti ruksaku. Organizér na drobné predmety v..

  52.87 €
 • BAAGL Školský batoh Dinosaury
  BAAGL Školský batoh Dinosaury

  Školský ergonomický batoh s tromi samostatne uzatvárateľnými oddeleniami a vnútorným organizérom. Posuvný chrbtový systém BAAGL ADJUSTABLE SYSTEM umožňuje nastavenie optimálnej polohy popruhov vzhľadom k výške..

  45.29 €
 • BAAGL Školský batoh s pončo Superman - POP
  BAAGL Školský batoh s pončo Superman - POP

  Hlavná komora obsahuje polstrovanou kapsu na notebook. Predné vrecko s organizérom. Anatomicky polstrovaná chrbát. Anatomické výškovo nastaviteľné ramenné popruhy s nastaviteľným prsným popruhom. Bočné kompresné..

  45.29 €
 • BAAGL Školský batoh s pončom Batman - ORIGINAL
  BAAGL Školský batoh s pončom Batman - ORIGINAL

  Hlavná komora obsahuje polstrovanú kapsu na notebook • Predné vrecko s organizérom • Anatomicky polstrovaný chrbát • Anatomické výškovo nastaviteľné ramenné popruhy s nastaviteľným prsným popruhom • Bočné kompresné..

  45.29 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt