Swatch Dievčenské hodinky Hello Kitty ZFLNP014-STD

Swatch Dievčenské hodinky Hello Kitty ZFLNP014-STD

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detské oblečenie
Dodavateľ:Swatch
Cena:57.6 €

Krásne hodinky s roztomilou Hello Kitty urobia radosť všetkým malým slečnám, ktoré zbožňujú túto milú mačičku. Okrúhle puzdro a červený náramok je vyrobený z plastu. Ciferník je dobre čitateľný, zdobia ho malé biele kamienky a chráni plastové sklíčko. Hodinky poháňa stojok Quartz na batériu.


 • Swatch Dievčenské hodinky Hello Kitty Cupido ZFLNP020
  Swatch Dievčenské hodinky Hello Kitty Cupido ZFLNP020

  Nádherné hodinky vo svetle ružovom prevedení si vašu malú parádnicu získajú na prvý pohľad. Okrúhle svetlo modré puzdro je vyrobené z plastu, nadväzuje na neho príjemný textilný náramok s Hello Kitty. Ciferník so..

  46.8 €
 • Pippi Dievčenské hodinky Pipi dlhá pančucha
  Pippi Dievčenské hodinky Pipi dlhá pančucha

  Veselé hodinky s Pipi dlhou pančuchou potešia každú malú slečnu. Na okrúhle puzdro z nerezovej ocele nadväzuje farebný plastový remienok. Ciferník chráni odolné sklíčko. Hodinky sú vodotesné, poháňa ich japonský..

  19.24 €
 • Pippi Dievčenská darčeková súprava Pipi dlhá pančucha
  Pippi Dievčenská darčeková súprava Pipi dlhá pančucha

  Perfektná darčeková súprava s motívom Pipi dlhej pančuchy poteší každú malú slečnu. Súprava obsahuje štýlové hodinky, obrúbený náramok a náhrdelník. Hodinky majú okrúhle puzdro z nerezovej ocele a gumový remienok s..

  19.24 €
 • Cannibal Chlapčenské hodinky s loďou - modré
  Cannibal Chlapčenské hodinky s loďou - modré

  Hrá sa váš malý nezbedník na pirátov? Potom ho rozhodne potešia pestrofarebné hodinky z dielne značky Cannibal. Po ich modrom gumovom remienku sa preháňa pirátska loď, nechýbajú ani typické lebky so skríženými hnátmi. Na..

  26.18 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt