Sylvanian Families Dom na strome

Sylvanian Families Dom na strome

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Sylvanian Families
Cena:43.36 €

Dom na strome je unikátna stavba, ktorá ponúka nespočetné množstvo variantov. Naviac je kompatibilný so srubom! sada obsahuje strom s domčekom šmýkačku rebrík košík so záťažou na vyzdvihnutie desiaty až do koruny stromov! Figúrky a doplnky nie sú súčasťou balenia


 • Sylvanian Families Rodinné auto červené
  Sylvanian Families Rodinné auto červené

  S krásnou červenou limuzínou si môže rodinka králičkov vyraziť na piknik k jazeru. Najmenší králiček je pripútaný v autosedačke. Nárazník v prednej časti auta slúži pri vytiahnutí ako piknikový stôl spoločne so..

  19.96 €
 • Sylvanian Families Pojazdný obchod s cukríkmi
  Sylvanian Families Pojazdný obchod s cukríkmi

  Pojazdný obchod s cukríkmi milujú všetci zo Sylvanian family. Cukríky a veľa dobrôt je pripravených na ochutnanie. Nákup dobrotiek sa môže odohrávať kdekoľvek, pretože predajňa je mobilná. • Súprava obsahuje 40 dielikov..

  9.4 €
 • Lamps Plyš Opica 60 cm
  Lamps Plyš Opica 60 cm

  Krásna plyšová opica nesmie chýbať v žiadnej izbičke. Je vyrobená z mäkkého a jemného plyšu. Veľmi príjemná na dotyk a je vhodná pre deti od narodenia. Špecifikácia: Vhodná pre deti od narodenia. Vyrobená z mäkkého a..

  10.94 €
 • Rappa Plyšová žirafa, 27 cm
  Rappa Plyšová žirafa, 27 cm

  Krásna plyšová žirafa veľkosti 27 cm. Žirafa je vyrobená z vysoko kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA. Plyšová žirafa Súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek..

  5.84 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt