Unuo Malá prebaľovacia podložka - bavlnené froté sa záterom

Unuo Malá prebaľovacia podložka - bavlnené froté sa záterom

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:Unuo
Cena:3.6 €

Prebaľovacia podložka je vodeodolná a využijete ju ako doma na prebaľovací pultík, tak aj k pani doktorke alebo do kočíka aj pri učení na nočník, pre zachytenie prípadných nehôd. Prebaľovacie podložky sú skvelým pomocníkom do postieľky pri bezplienkovej metóde. Odporúčame aj miesto plienky pod pusinku pri väčšom grckaní. Až drobček vyrastie, podlložka skvele poslúži aj ako prima sedací obdĺžnik do jarnej rosy alebo do vonkajšieho kina. Veľkosť presne sedí na každú práčku, sušičku ale samozrejme aj do prebaľovacieho pultíka. Na rozdiel od prebaľovacej podložky z kočiarkoviny, je táto 100% nepriepustná.


 • Puppolina Prebaľovacia podložka mäkká - žirafa, béžová, 74x72
  Puppolina Prebaľovacia podložka mäkká - žirafa, béžová, 74x72

  Moderná mäkká prebaľovacia podložka, vhodná pre každú mamičku. Prebaľovacia podložka mäkká sa umiestňuje na komodu. Túto podložku ponúkame v štyroch farbách: biela, béžová, svetlo ružová a svetlo modrá...

  13.05 €
 • Puppolina Prebaľovacia podložka pevná - slon, béžová, 80x50
  Puppolina Prebaľovacia podložka pevná - slon, béžová, 80x50

  Moderná pevná prebaľovacia podložka, vhodná pre každú mamičku. Prebaľovacia podložka pevná sa umiestňuje na postieľku, alebo podľa potreby. Túto podložku ponúkame v štyroch farbách: biela, béžová, svetlo ružová a..

  16.33 €
 • Lodger Poťah na prebaľovaciu podložku - žltý
  Lodger Poťah na prebaľovaciu podložku - žltý

  Changer je veľmi praktický doplnok k prebaľovací podložke, ktorá je studená a nepríjemná na dotyk. Je dostatočne mäkký, aby sa na neho mohlo položiť dieťa počas prebaľovania a obliekanie. Super absorbujúce a veľmi mäkký..

  18.15 €
 • Keeeper Prebaľovacia podložka s mantinelom Funny Farm
  Keeeper Prebaľovacia podložka s mantinelom Funny Farm

  Mäkká prebaľovacia podložka, vyrobená z umelej hmoty a vyplnená molitanom. Vďaka dvom vrstvám bezpečnej fólie z PVC je nepremokavá a možno ju ľahko umývať. Výplň tvorí molitan s hrúbkou 2 mm, vďaka ktorému je podložka..

  17.42 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt